Pardubický Surzyn bir yenilginin ardından: Sanırım deplasmanda oynamaya devam etmeliyiz

Becayiş

New member
Bunun nedeni açıktı; Misafir takım, özellikle kendi taraftarlarının önünde düello yapacak noktaya gelmedi. Küçük sonuçtan sonra tabloya renk tonu ekleyin.

Çok erken başladık, gl verdik. Maçın tamamı kontrolümüz altındaydı. Bekçi Surzyn sadece ikinci golü alamadığımız için pişman oldu ve 5. dakikada skoru 1:0 yaptı.

Bu bir dönüm noktasıydı. Budjovice yalnızca duran taşlardan tehdit etti ve sonunda ondan saklandılar. 20 yaşındaki futbolcu, bunun bizim için bir kayıp olduğunu sözlerine ekledi. Gazeteye verdiği yanıtlarda en kötü sözü cehaletti.

Onca çabanızdan sonra köşede misafir Ondrek'in hallettiği bir delik kalmış olabilir mi?
(iç çeker) Bilmiyorum… Sanırım o tür bir kafayı oraya sokmak için bir parça hamur eksikti. Nevm. Bu bir şifreydi çünkü onu içeri koyarsak başaracağımızı biliyorum.

Sizin açınızdan hayvanda çok sayıda bulunan bu standartların hataları nelerdir?
Birçoğunu kazıyoruz ama kullanamıyoruz. Ne olduğunu bilmiyorum, oraya biraz agresif gidersek top topla buluşmaz…

Oynarken rekabetinizi tamamen unuttular, değil mi?
Arabadan indiğimizde Ma (Hlavat) vpno üzerinden arabayı onun altına koydu. Zaten orada yüzüyordum, Budjovice'nin orayı kapatmamasına şaşırdım. Tıklayın, vurdum.

Esk Budjovice'den Martin Krlik (solda) ve Pardubice'den Ladislav Krobot düelloda.

Aptalların olduğu yerde buna benzer pek çok durum vardı.
Biz buna hazırlanıyorduk. Hem ben hem de Mari'nin (Dominik Mare) yanlarda yeterli alanı vardı. Mari, Sychria'yı (Vojtch Sychra) çok destekledi. Misafirin kanı gelince kullandık.

Evim karanlık, dışarısı karanlık. Burada bloğunuz yok mu?
Yemek yemezdim. Bilmiyorum, bunun için içemez, evde olması mümkün değil, muhtemelen dışarıda oynamamız gerekiyor. Eğer burada kendisine baskı uygularsa…

Lig başladığında sıcakta oynamaya alışkınsınız. Peki April'ın tutuklanması nasıl? Hafta boyunca sıcaklık iyi miydi?
Benim için dehşetle doluydu. tamam, belki 28 dereceydi. Nisan ayına göre gerçekten sıcaktı, dışarısı tatsızdı.

Yedek kulübesinde olamadığımız ve tribünlerden sana bakamadığımız bir dönemde koç Kove'den Hiti hakkında en azından bir talimat duyacak mısın?
Sanırım onu güvende duydular. Ben tribünlerden. Karanlıkla birlikte gider.