Pardubice antrenörü Kováč hazırlık hakkında: Maçın organizasyonunu ve yoğunluğunu beğendim

Becayiş

New member
Yarışmanın kalitesi her zaman hazırlığın kalitesine eşittir. Oyunun organizasyonunu ve yoğunluğunu beğendim. Çek Cumhuriyeti'nde rekabetle tam anlamıyla başa çıkmak bazen zor olabiliyor ama dikkatli oynuyor. Özellikle Kov'a kıyasla arılarda. Ovem, her ne kadar bir önceki ayın sahte olmayan neşesinden yoksun olsa da, bunların hiçbiriyle ilgilenmeyecekti.

Daha birçok mücadelenin yaşanacağını biliyoruz. Agresif ve güçlü Slovakya'ya gidiyoruz. Yani kolay olmayacak ama her maçtan mümkün olduğunca çok puan almaya çalışacağız ve nasıl gelişeceğini göreceğiz” dedi.

Cumartesi günü saat 15:00'ten itibaren oynadıkları Uherskho Hradit'teki manaft tehlikesi hakkında masaları oluşturuldu ve bazı istatistiklere göre. Slovacka Pardn sonbaharın canavarıydı ve bu sayede sıralamada Plzeň'den S ve Viktorka'nın ardından dördüncü sırada yer aldı ancak ona tek bir puan bile kaybetmedi. 19 turda 35 kişi vardı, bunların 13'ü ilkti, Pardubice ise yalnızca 16'sıydı.

Koç Kov, favorinin Urit Slovcko olduğunu, tablonun yanlış olduğunu belirtti. Bahara hazır olduğumuzu düşünmüyorum.

Pardubice yerlisi olan eğitim meslektaşım Martin Svdek'in çalışmalarına saygı duyuyorum.

Slovakya'nın son dört yıldır bu maçlar maksimum düzeyde oynandığı sürece ligin zirvesinde yer alması takdire şayan. Kov, ekme altında yanlış futbol çağında oldukları anlaşıldığında ve devam ettiklerini söyledi.

40 yaşındaki Nestor Milan Petrela başlı başına bir bölüm. Sonbaharda Slovacko adına sadece bir gol attı ama aynı zamanda iki gol attı. Pardubice için sadece Dank (4+1) aynı puanı aldı.

Milan 90 dakikanın tamamını sahada oynamadı ancak hareket kültürü kabul edilemez. Kariyeri boyunca sağlıklıydı. Kolay değil, yeterince antrenman yapması gerekiyor, bunun için de rahatlaması gerekiyor. Milnek'in bildiğini Kov gülümsedi. Şapka çıkartılır. Bugün lig rekorunun sahibi ve son gördüğümüz maçlara bakılırsa liderliğinin hala mükemmel olduğu açık. Bunun sadece kendi kadroları için çok geçerli olduğunu ekledi.

Böyle ama önemli ölçüde daha genç bir başka üye de şüphesiz Marek Havlk'tur (28). Sezonun ortasında, on golle ligin en golcü oyuncuları arasına bile liderlik ediyor.

Havlas'ın her zaman sol eli vardı ama iyi bir pozisyonda oynadı. Kov, bir yıl dışında belki de Cumartesi günü ona vermeyeceğini umuyordu.