Ldi Litvnova mı? Kmoi, onların işini kolaylaştırmak istiyorum, Martin Kaut’a

Becayiş

New member
O dönemde Liam Kirk harika bir bireysel performans sergiledi ve Ondej Kae de görüldü. Litvanya’nın kurtuluşu için onların amacı budur. Ve hayal kırıklığına uğratmadılar. Cheza, ekstra ligin siyah atının yerini tam anlamıyla teyit etti ve bugün Dinamo ile mücadelesi birinci ve ikinci lakabını taşıyor. Saat 17.30’dan itibaren kuzeyde oynanıyor.

Litvnova’yı atlatabileceğimiz için bu konuda endişeleniyoruz, ancak aksi takdirde bunun aslında hiçbir anlamı yok. Dinamo’nun mevcut felsefesini koçu Martin Kaut, kime karşı oynayacağımız önemli değil, şeklinde anlattı. Litvnov’da bir vuruş olduğu için çok hızlı hokey oynanacağını da sözlerine ekledi.

ÇEVRİMİÇİ: Litvnov vs. Pardubice

17:30’dan itibaren ayrıntılı rapor

Vervy yolculuğu izliyor. İlk çeyrekte Pardubice deplasmanında sadece Olomouc’ta kaybettiler (1:2) ve 11 maçtır Dynamo’nun sadece bir puan gerisindeydiler. Kimya takımına, Kanada ekstra liginde sırasıyla yedi ve on altı puanla ikinci ve üçüncü olan kardeş ikili David ve Ondej Kae hakim durumda. Pardubice’den Luk Radil on dokuz puanla kazandı. Litvnov’un yıllar sonra tekrar böyle bir şey yapması harika. Onu takip ediyorum çünkü Ondra ve David Kae arkadaşlarım. Kaut gülümsedi. “Onların işini biraz daha zorlaştırmaya çalışacağım.”

Litvnov’a karşı ilk maçını tıpkı diğer düellolar gibi sakatlığı nedeniyle kaçırmak zorunda kaldı ama tamamen işin içindeydi. Ekstra ligde ise Amerika’dan dönüşünden bu yana toplamda 1+2’lik skorla beş kurtarış gerçekleştirdi.

Muhtemelen dolu olmasa bile, gittikçe yaklaşıyorum. Henüz diske %100 hakim değilim ama çocuklar beni destekliyor, dolayısıyla önümüzdeki birkaç maçta her şeyin tamamen düzeleceğini biliyorum, Kaut’un hiç şüphesi yoktu.

Orijinal programa göre, Vtkovice’ye karşı pivottaki ekstra lig antrenmanına destek için gitmesi gerekiyordu, ancak sonunda takımını etkileyen virüs nedeniyle yeni teknik direktörlerle Pardubice’ye gelemedi.

Dynamo spor editörü Duan Salfick, puanlar için sportif bir şekilde mücadele etmek istiyoruz, bu yüzden Vtkovic için elimizden geleni yaptık dedi. Kasım, 30 Kasım’da oynanacak.