Klasik Třinec, hiç şaşırmadım, Radil'i ilk son yenilgiden sonra anlattı

Becayiş

New member
43. dakikada pesilovka'da güzel bir pasla sağ kanatta her zamanki yerine geldi ancak hayalet Ondej Kacetl ona karşı hareket etmeyi başardı ve harika bir kurtarış yaptı.

Radil, “Kca'nın başı dertte, bu açık, ancak bu olayın onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum” diye başladı. Onu uzun bir hokey sopasına taktım, disk biraz ayağa kalktı ve onu mümkün olduğu kadar kaldırmaya çalıştım. Ne yazık ki işe yaramadı, diye ekledi.

Radil 2:2'de eşitliği sağlamayı reddetti ve Tinec final serisinde ilk puanı kazandı. Dinamoyu raydan çıkardı. Herhangi bir çorba hatasını cezalandırdı ve neredeyse her fırsattan yararlandı.

Kesinlikle şaşırmadım, Tinec yeniden hokey oynadı ve bu onun işine yaradı. Aptal bir gly aldık ve sonra Öceli ona bakabildi, Radil üzgündü.

İlk dokuz dakikada Patrik Hrehork, pakın delikten sapması sonrasında Roman Will'i beton blokların arasında yendi ve devrenin ortasında Pardubice'nin golü Daniel Kurovsk'un yüzüne gönderdiği üst direğe çarpmadı.

Tineck Viliam acho, Pardubice'ye karşı oynayacağı maçtan memnun.

Pesilovka'nın hayalindeki kaptan Luke Sedlka, belki de play-off'larda ilk kez kişisel mücadelelerde duygusallık sergileyen isim, ayakta kalamadı. Dinamo'da kaç tane olduğunu bulmak mümkün değildi. Tom Zohorna boş kaleye girdiğinde pak takım arkadaşı Tom Dvok tarafından saptırıldı.

İşte böyle. Tinec, tüm bu anları kendine çevirene kadar. Bazıları umn, bazıları test etmek için. Ve o nereye isterse seçer, kal Radil.

Ama hiçbir mazeret göstermedi. Çarşamba günleri saat 18.00'de ikinci evde buzlu bir içecek daha içmesi gerektiğini biliyor. İyi oynanıyor, her şey kapalı, yani hiçbir şeyi bozmaya gerek yok ama oyunu istiyorsak Tinec'i atlatmanın bir yolunu bulmalıyız, küçük.

Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok, ancak finalde kaybedebiliriz. Yine kaybedeceğiz, yine onlara yöneleceğini umuyoruz ama her şeyden önce her şey bizim dövüş yeteneğimize ve zevkimize bağlı olmalı. Mezun olmamız gerekiyor, o zaman her şey tamamen farklı olacak, diye ekledi Radil.

Sout'u al