Fotbalov Pardubice efsaneye katılmadı, oyuncuyu bile kaybetmeyecekler

Becayiş

New member
En son girişim, şimdiye kadar Ostrava Bank’tan değişken bir transfer geçiren Slovak kaleci Viktor Budinský ile bir yıllık işbirliğinin onaylanmasıdır.

Sonunda Pardubice ve Banka’nın bir transfer üzerinde anlaşmalarına çok sevindim. Budinsk, kulübün YouTube kanalına verdiği bir röportajda, olan bu.

Geçen sezon Pardubice’nin 10 yaşındaki kalecisi, en yüksek ligde üç, Pardubice rezervlerinin golünü attığı ligde altı kurtarış yaptı. Kızı da burada doğdu.

Pardubice çok güzel bir kasaba. Budinsk, kulübün yeni bir stadyumu olduğunu ve çocuğumun burada doğması sayesinde burada kendimi çok rahat hissettiğimi söyledi.

Yeni sezonda Slavia’dan misafirhaneye gelen 20 yaşındaki Antonn Kinski ile Glman ikilisi kurması gerekiyor.

Pardubick’in liderliğinin diğer kısmı, Vojtech Sychra ile hız anlaşmasıdır. Yirmi bir yaşındaki üye, Vchodoech kadrosunun temel direklerinden biri olma potansiyeline sahip.

Pardubice beni büyüttü ve burada devam edeceğim için mutluyum. Benim için yeni sözleşme, birbirimize vurmak için elimizden geleni yaptığımız geçen sezonun bir ödülü, Sychra Pbram ile sadece barın arkasına bakmadı, iki Pardubice golünden birini attı.

Pardubick Vojtch Sychra, Jablonec’e karşı gol sevinci yaşıyor.

Geçen yıl toplamda yirmi maçta dört gol attı ve bir asist yaptı. Sezon ortasında başına geldi.

Bunu takip etmek isterim. Dizilişin bir üyesi olmak, lig dakikalarını toplamak ve gol atmak ve gol hazırlamak istiyorum, dedi Sychra.

Ldr uzatıldı

Deneyimli Kamil Vacek de ilk 11’e katılacak. estaticitelet stedopola, yeni sözleşmenin ilan edilen son sahiplerinden. Pardubice’de en az bir yıl kalacak.

Geçen yıl koçları ve tüm takımı yeni bir sözleşmeyi hak ettiğime ikna ettiğimi biliyorum, Vacek’in hiç şüphesi yoktu.

Kamil Vacek, Pardubice takım arkadaşlarını alkışlıyor.

Tonk Pavel ernom ile birlikte kabin liderlerine ait olmalıdır. karanlık ile karanlık Ekibimizin bir araya gelmesi için mümkün olduğunca çok yazmak istiyorum. Vacek, Pardubice’de futbolun tadını çıkarmak ve taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorum dedi.

Aktif olarak diğer kulüp transferleri üzerinde çalışıyor. Oekv, Pardubice’nin terfi ve konukevleri konusunda görüştüğü Spartalı Vojtcha Patrek efsanesine değindi ve Ladislav Krobot Denis Darmovzal çiftinin Mladá Boleslav tonu için de böyle olması gerektiği açık. Her ikisi için de Pardubice oyununun kabilesi olmak bir önceliktir.

Radoslav Kov, deneyimli bir stoper bulmamız gerektiğini biliyordu.