Bu yıl egemen bir rakip mi var? Martinec, “Daha iyi bir şey bizi karşılayamazdı” diyor

Becayiş

New member
Tarihte ilk kez her iki takım da play-off'larda aynı anda karşı karşıya geliyor. Bir yanda sekiz uzun vadeli takım, diğer yanda Çek Extraliga'da puan kazanımıyla yeni bir rekora imza atan net bir Vtz yer alacak. Dolayısıyla Pardubice takımının favorisinin rolü net.

Pardubice vs. Hradec

Cuma günü saat 18:00'den itibaren ONLINE

Böylesine üst düzey bir takımla berabere kalmak zorlu bir mücadele, başımıza bundan daha iyi bir şey gelemezdi; Hradec'in Mountfield antrenörü Tom Martinec'in bu görevde acele etmenin imkansızlığı hakkındaki görüşünü içmemek, bu da bir mağlubiyete yol açacak ve Pardubice'yi geride bırakacak. buz.

Diğerleri geçen yıl favori olarak play-off'lara gittiler ancak elendiler; Hradec ve başka bir çorbacının köpeği ise finale kaldı.

Çeyrek finalde komşu Pardubice ile ilk karşılaşacağınız gerçeğine ne dersiniz?
her şeyin temel konularla ilgili olduğunu, harika bir takıma sahip olduklarını, bu yıl net bir hedefleri olduğunu ve bunun da şampiyonluğu kazanmak olduğunu söyledi. Bu yüzden Hradec ve Pardubice'deki tüm hayranlar için büyük bir tatil olacağını düşünüyorum.

Ön turda Olomouc'u Liberec'e karşı mağlup ettikten sonra Sparta size düşecek gibi görünüyordu. Yüksek tansiyon?
Yemek yemezdim. Çok geçmeden sadece iki seçeneğin olduğu ortaya çıktı: Pardubice ya da Sparta. Bu şekilde ortaya çıktı.

Rekor sayıyla üsse hakim olan Pardubice, bu kadar güçlü bir rekabetle oyunu kaldıracağından söz ediyor. Peki ya ondan gelen saygı?
Her çorbacıdan saygı duyuyoruz ve bunu Vtkovice'deki ön eleme turunda da gördük. (Hradec kurtarışlarda onları 3:0 yendi). Ama hava çok karanlık olacak, hokey tatili olacağını biliyorum.

İçinde Pardubice sizi esas olarak dört kez mağlup ettiklerini iddia edebilecek.
Bu doğru ama aynı zamanda normal sezon ile play-off'ların iki farklı şey olduğu da doğru. Pardubice sadece depoda bize karşı çıkmakla kalmadı, tüm ekstralizasyona hakim oldu. Attıkları goller, aldıkları puanlar açısından rekorlar kırdılar, kalite gösterdiler, son derece güçlü bir kadroları var ama artık play-off'lar var.

Hradecki oyunlarının keyfi, Vtkovice ile oynanan maçta bir tür iç bankadan geliyor.

Liderliğini yaptığınız ekip tarafından değerlendirildiğinde bu temel yılı nasıl hatırlayacaksınız?
Sezon boyunca inişli çıkışlı sonuçlar aldık. Yani, tarihinde sürekli gelişme kaydettik ve umarım en uzun sezona hazırız ve ön eleme turunda Vtkovice karşısında gösterdiğimiz performansı teyit etmiş oluruz. Pardubice ile oynanan maçların ilk derbiler olduğunu ve oyuncuların her zaman özel bir motivasyona sahip olduğunu biliyorum.

Mümkün olan en kısa sürede başardığınız ön tekerleği değiştirdiniz. Geçen sezon finale kaldığınız play-off'lar için doğru moral miydi bu?
Her oyun ve tüm takım için play-off'ların temel başarının ödülü olduğunun onaylanmasına sevindim. Oyuncuların birbirleri için mücadele ettiğini, uyum içinde olduklarını ve ilk maç dışında disiplinli olduklarını görebiliyordunuz.

Aceleye gerekçe olarak öncelikle Pardubice'ye karşı disipline başvuracak mısınız?
Kendi kendine kredi. Play-off'larda küçük şeyler karar verir ve her şeyden önce disiplin bunların gerekli bir bileşenidir, her şey buna bağlı olacaktır. Hrt'nin sürekli olarak pt'ye pt yapmasını istiyoruz.

Play-off'larla bağlantılı olarak golün hücum için bir diğer önemli ön koşul olduğu konuşuluyor. Sezonun zirvesinde Luk Pak harika bir forma kavuştu. Bu noktada güvenilir bir biriminiz olduğundan emin olun.
Eğer partilerin başkanı ise anlaşılır bir şekilde buna katılıyorum. Ama konu sadece bununla ilgili değil. Luke'un yanında Eetu ile aynı anda hazırlanacaklarını biliyorum. (Laurikainen)yani Honza (Yay)Elbette herkesin mükemmel kaleciler olduğunu göstermek için büyük bir motivasyonu var.

Oyun tarzı esas olarak supe üzerindeki baskıya, onu bastırmaya çalışmaya dayanır ve bu genellikle mükemmel paten sayesinde yapılabilir. Bu kadar güçlü ve büyük bir rakiple karşı karşıya kalacağınız için çeyrek finalde herhangi bir şeyi değiştirecek misiniz?
Gerçekten bir tür oyun TV'miz var ve sistemimizle mücadele edeceğiz. Onunla yatmaya mümkün olduğunca iyi hazırlanmaya çalışalım.

Hradec ile Pardubice arasındaki play-off'lardaki ilk maç, kızlar için de büyük bir mücadele olacak. Peki favorilere karşı yardımları ne olacak?
Taraftarların desteğine güvenebiliriz, özellikle de kendi sahamızda çok yardımcı oluyorlar. Kesinlikle heyecan verici olacak, umarım duygular güneşli bir türün ölümüne kadar büyümez ve kader buzda karar verir.