Zlín yine kaybetti ve dibe battı. Fantiš, durumu kendimiz zorlaştırıyoruz, diye yakındı

Becayiş

New member
Kendimiz için işi zorlaştırıyoruz, ayrıca ısınmanın bize kesinlikle sonuç vermediğini hatırlattı kaptan Antonn Fanti, son Çek Budjovice'nin ev sahibi takımının Bohemyalılara karşı motivasyonsuz bir üstyapıda oynadığını hatırlattı.

İlk turun ardından masanın alt kısmı yeniden toplandı. Budjovice, Pazar günü Silezya'da mevcut maçta birbirleriyle puanlarını paylaşacak olan Karvina ve Zln'e iki puan farkla yenildi.

Kad, Karvin'in dişinin kurtarılıp kurtarılmayacağını merak ediyor ama bizim için bu Kad'in dişi, diye belirtti Fanti.

Cumartesi günkü giriş bölümünün ardından Zln, geçen yıl tuzağı bulduğu bara gidiyor. Kendini kurtarmak için son turda Pardubice'den yedi puan daha fazla kaybetmesi gerekecekti ki bu, grup müsabakasındaki mevcut rahatsızlığı ve göreceli dengesi göz önüne alındığında bilim kurgu gibi görünüyor.

İkinci yarının ikinci dakikasındaki tutarsızlığımız sonucu yine etkiledi, kendi sahamızdaki maçta eşitliği sağlamamıza izin verdiğimizde teknik direktör Bronislav Ervenka üç hafta arayla iki karşılıklı düello arasında bir paralellik buldu.

Devre arasında Zln evinde 1:0 öne geçti, ancak vpn'de Simerskho'nun elinde Vchodoech ile eşitliği sağladılar ve maç 1:1 berabere sonuçlandı. Pardubice'de, golsüz geçen ilk yarının ardından konuk ekip korner kullanamadı ve cezalandırıcı bir şekilde insansız Icha, akrobatik bir pozisyonda topu çaresiz kaleci Dostel'in üzerinden gönderdi.

Hemen hemen aynı. Tohumdan sonra vuruşa gideceğiz ve hemen para kazanacağız. Fanti, bunun ayrıntıyla, inşayla, sorumlulukla ve cezayla ilgili olduğunu özetledi.

Pardubite'li bir futbolcu, Zln'e karşı oynanan maçta Marek Icha'nın (sağda) golüne seviniyor.

Tıpkı Karvina'yla daha önce evinde olduğu gibi, Zln 12. dakikada attığı golle oyunun geri kalanında kaleyi buldu ve gol serisini 432 dakikaya çıkardı!

Soupe savunmasını sıkılaştırdı ama heyecanlı anlar yaratmamıza rağmen eşitliği sağlayamadık. Bir şeyleri kırmış olmalıyız. Topu onlara çevirmiyoruz, ya dışarı çıkıyor ya da kaleciye vuruyoruz, asabi değiliz, agresif değiliz. Korkunç koda. Pardubice'in kalitesi var ama burada gol atabilirdik, kızıl gövde MS'de bir nevi domuz etiydi.

Pardubice'de sarhoş konuklar, taraftarlardan büyük destek alırken, kulüp de yazılı maçla birlikte vagon gönderdi. En iyi yüzlerce kişi tüm konuk sektörünü doldurdu, ancak girişten yine üzgün bir şekilde döndüler.

Harikalar, o kadar uzun süre içtiler ki, maç boyunca tezahürat yaptılar, arkalarında kaldılar. Onları ödüllendiremediğimiz için üzgünüm. Bizi yüz üstü bırakmayacaklarını ve tekrar gideceklerini biliyorum. Ama kazanamazsak onları kaybedeceğiz, diye anladı kızıl saçlı.

Kulüp, ihtiyaç anında taraftarlarını harekete geçirdiği uykulu kurtuluş grevinden ilham aldı.

Sanki bir an önce olmuş gibi bana dja vu gibi geliyor. Tekrar kapat. Fanti, “Umarım geçen yılki gibi mutlu sonla biter ve insanlar ona yardım eder” diyor. Eğer işe yaramazsa hayatım boyunca pişman olacağım.

Kol