Yaz sinemasının kurucusu da mülkünü sattı ve sonunda açmayı başardı.

Becayiş

New member
Pardubice’deki yaz sinemasında çok şey vardı. Kurucusunun hapsedilmesi, birkaç tutuklama, covid-19 ve şehirden bir rüya sübvansiyonu. Hafta sonu, bölgesel başkentin merkezinde ücretsiz gösterimin 18. yılı yapılabilir.

t잚’dan bir yıl geçti ama bu benim dt’im. Projenin devam etmesini istiyorum, bölgemizdeki çevreyi iyileştirmek istiyorum. İnsanların 18 yazını beğeneceğine eminim. Sinemanın kurucusu ve ana motoru Jan Motyka, reşit olmanın kutlanacak bir gün olduğunu söyledi.

ervenec programı

7/3: Whitney Houston
4/7: Ruh Terbiyecisi: Bağlantı
7/5: Oyuncak Hikayesi 4: Pbh hraek
7/6: Ölümcül bir tuzak
7/7: Bab lto
7/8: Maymunlar Cehennemi için Kurt
7/9: Thor: Gök gürültüsü gibi aşk
7/10: Bu türden yakın bir karşılaşma
7/11: benim adım otto
7/12: Alaaddin
7/13: kulüp rv
7/14: Acımasız ısı
7/15: Sonra Hollywood’da
7/16: Yenilmezler: Ultron Çağı
7/17: L. Wain’in hayatını heyecanlandırmak
7/18: Bebek Sürücüsü
7/19: Enkanto
7/20: özgür adam
21. 7.: Baron Kraus
22.7.: Siyah Panter
7/23: Doktor Garip
7/24: Kapalı
25/7: Shang-Chi
26. 7. : Filmdeki Simpsonlar
7/27: Sekala seni öldürmektir
7/28: M intikamdır

Kendi ifadesine göre tatil olayı nedeniyle maddi sıkıntılara girdi. Hatta projenin planlaması nedeniyle mülkünü satmaya başladı. Evi sinema yüzünden sattığını biliyorum, borcu var. Yüreğinle yap, güneşle yap. Millet, oraya gidin, güzel bir yaz etkinliği. Ayrıca Spolen for Pardubice meclis üyesi Frantiek Brendl, konuşmasında, seçim programlarımızda hepimiz Elbe gökyüzünü nasıl canlandırmak istediğimizden bahsediyoruz ve aslında bunu yapan tek proje bu, dedi.

Birincisi, Motyka’nın şehirden yıllık 300.000 kron sübvansiyon almasını isteyen birkaç politikacıdan biriydi. Başarısız oldu. Motyka, etkinlik için sponsor bulmak zorunda kaldı.

Sonunda, araba bayiliği ona çok yardımcı oldu. Şimdiye kadar yerli sinema firmadan böyle bir destek görmedi. Motyka, sübvansiyonların esas olarak memleket sübvansiyonu tarafından ödendiğini söyledi ve buna göre uçağın maliyeti yaklaşık 1,8 milyon kron. Belediye binasının sübvansiyonu, etkinliklerin haftalarını zar zor karşılayacaktır. Motyka, kapsamı ve gösteriden sonra sinemanın şehirdeki birçok etkinlikle rekabet edebileceğini, organizatörlerinin çok daha fazla destek alacağını düşünüyorum.

Siyasetçilerle kültürlü bir ilişki kuramadığını da eklemeye yeter. Henüz onarılmamış Tyrovy meyve bahçelerinde bir apartman kompleksinin inşasında kendisine yardım eden birinci bölgenin eski belediye başkanı Jaroslav Menek ile bir görüşmesi olmasına rağmen, geçmişte Frantik Brendel ile anlaşmazlıkları vardı. Şimdi, Belediye Başkan Yardımcısı Jakub Rychteck ile arası pek iyi değildi. Gruplarının belediye binasına seçilmesi için birkaç kez uğraşan ama asla başaramayan Motyka, sorunun ne olduğunu bilmiyorum, onu asla inciteceğimi düşünmüyorum, dedi.

Diğer politikalarda da ona yardımcı olmamış olabilir.

Sinemaya daha fazla para verme konusundaki isteksizliğe ve kişisel antipatiye biraz saygım var. Ve epeyce var. Bay Motyka ile müzakerelerin çok basit olmadığını biliyorum. Brendl, onun gibi pek çok aptalın buraya gelmediğini ve projenin boşa harcanacağını da eklemek gerekiyor.

Yıl alt sınırı yoktur, sinema güvence altındadır ve sinemaseverler izledikleri filmler süresince eğlenebilirler. Beşinizin bariz çekicilikleri arasında Brad Pitt ve Edward Norton’un öne çıktığı Club rv, Tarantino’nun Hollywood’daki Tenkrt destanı veya suç eylemi Baby driver.

Bu yıl da en çok çocukların acı çekeceği doğru olacak. Aladdin veya Pbh hraek filmindeki Simpsonlar gibi bak.

Ervenç’te gösterimler saat 21:30’da başlıyor. Sadece iri ve güçlü bir çocuk olması durumunda kullanılır. Ağustos ayında iki buçukta test edilecek. Elbe’nin sağ tarafındaki alanda, insanların emrinde çok sayıda oturma yeri, içecek büfeleri ve bir sosyal katı olan rahat bir alan var. Tüm gösterimlere giriş tamamen ücretsizdir.