Windgate testleri? Pardubick Radil’e gün ortasında sizi sakince etkileyeceğim.

Becayiş

New member
Pardubice Luk Radil, sadece on saniye sürdüğünü ve o kadar da kötü olmadığını düşünüyorsunuz, ancak duygu dirseğe akıyor ve çok tatsız, diyor Pardubice Luk Radil, en kötüsü o on saniye değil, testten sonraki hafta. Adam dirseğini çalıştırdı, başı ağrıyordu ve ben günün geri kalanında sakin olmalıyım.

O sp, dikeni tutuklamadan önce benzer bir prosedürden geçtiğinizde ve nron birimini vs sadece ek verdi.

Kalın ama popoda bunun gibi birkaç diken var. Bu, her zaman, uzun süredir buz üzerinde değilseniz, birdenbire çok farklı hareketler gerektirdiği ve biraz zaman aldığı anlamına gelir, ancak buna alışamazsınız. Ama bir buçuk ay önceden başlaması iyi, bu yüzden bolca zaman var, diye devam ediyor Radil, yirmi yaşında karadan buza yüzlerce benzer yürüyüş yapmış.

Aynı şey, şu anda Pardubice’de yeni oyuncularla tanışan teknik direktör için de geçerli, Dynamo Mayıs ayında Vclav Varaa ve yardımcıları Marek Zadina’yı da ekleyen Ale Krtoka ile sözleşme imzaladı. Ve tarzları Radil’e yakışıyor.

Yaklaşık kırk beş dakikadır buz küplerini sallıyorum çünkü onu çok seviyorum. O anda bile Varav dril şerefine kavuşacaksın. Radil’in onu antrenmanın geri kalanında ve ardından sezon boyunca daha yakından tanıyacağımızdan şüphesi yok.

Öyleyse, Pardubice’nin çok yakında beklediği kurtuluşun üzerinde uyuyun. Dynamo ilk kez bir hafta içinde saat 19:00’dan itibaren Chrudim’de kendi B takımına karşı oynuyor.

Bu çok tatsız bir sınav olacak, diye gülümsedi Radil, hazırlık berbat ve kurtarmada hokeyde en çok keyif aldığı şeyin avcısı.

Pardubice’den hokey oyuncularından oluşan yeni bir takım olan Vclav Varaa, uzun süredir yükleniyor.

Yaz mevsiminde doyasıya eğleniyor. 9 Ağustos’ta Dynamo, Alman Augsburg ve sonuca bağlı olarak dünkü Davos ve Rgle ile karşılaşacakları Dolomiten Kupası için İtalya’ya gidecek. Ardından, beş yılın ardından Şampiyonlar Ligi’ne terfi etti ve Vnocch’ta Spengler Kupası için Davos’a uçtu. Çek Extraliga’nın apaçık oluşumu ve uzun play-off’lar.

En önemlisi, Spengler ile Davos’a gittim. Aradan yarım yıl geçmesine rağmen harika bir ortamda harika bir turnuva oluyor. Lig şampiyonu da ilginç olacak ama ekstra ligde play off en uzun olacak. Tecrübeli kuaför Radil, “Eğer bu işin içine girmek için mücadele edersek,” diye şaka yapıyor.