Varaa, Cienciala için bir detay köpeğidir. Bisiklete binerek forma giriyor

Becayiş

New member
Musil şu anda üç kez şampiyon olsa da, Ciencialo yalnızca 2019’da şampiyonluk kutlaması yaptı ve ardından Mlad Boleslav’a gitti.

Bu nedenle, Vara’nın çetrefilli yöntemleri Tinian öğrencisini artık hiçbir şekilde yakalayamazdı.

Tinca’da geçirdiğim beş yıl, Venca’nın yönetiminde nasıl olduğu ve ondan ne bekleyeceğimi kafamda canlandırdı. Nereye gittiğimi biliyorum, onu uzun zamandır tanıyorum. Cienciala, kulübün web sitesine verdiği bir röportajda, bugün Vude’de ayrıntılara dikkat edildiğini ve bunun için iyi bir köpek olduğunu açıkladı.

Varaú yönetimindeki yeni yarışa hazırlanırken iki parkuru tamamladı, aksi takdirde bisiklet kullanarak kendi başına gidecek.

Bisikletle gidiyorum, iyi ki burada dert etmene gerek yok çünkü 95 kiloyu yokuş yukarı bir yere taşımak zor. Eklemler için zor, diye açıkladı Cienciala.

Pardubice hokey oyuncularının antremanları, yeni futbolcu Vclav Varaa’nın alttan yüklenmesiyle birlikte başladı.

Ona göre takım, kondisyonun ana miktarını buzda kazandı.

Basitçe spesifiktir ve bir başkasıyla değiştirilemez. Pardubice tonk, yaz eğitimi harika, ancak en ateşli ve en ateşli erkekler yine de buza gelecek.