Tarım Bakanı da havzayı koruma mücadelesine katıldı

Becayiş

New member
Hayatlarını çeşmeye bağlamış insanlar için boş bir durum ve belirsiz bir gelecek kötüdür.

Havzadaki durum kalbimi kırdı. Aktif hayatımın beş yüzünü orada geçirdim, yani 30 yıl ve 17 yıl daha. Her zaman Hebna’ya mümkün olduğu kadar yakın yaşamak istemişimdir ve emekli olacağım ama daha uzun süre, Hebna Napajedla’nın uzun süredir editörü olan Zdenk Hlak’ın yaşadığı bir yerde daha uzun yaşamak isterim.

Ayrıca, bir hafta önce Chrudimsk’teki Vpenny Podol’da Tarım Bakanı Mark Vborn ile görüşmelerde bulundu; burada eğitmen Hana Kabelkov, su yetiştirme çiftliğinden birkaç at hakkında konuşuyor.

Sulama yeri sahibi çevredeki meralara apartman yapmak istiyor. Bir at birkaç ay sokaklarda çiğnenmez. Ev sahipleri Miroslava Kotaková ve Antonn Sieklk ile görüşen Napajedel belediye başkanı Robert Podlas bu ölümü doğruladı.

Belediye başkanı, bunu, bunların üzerine inşa edilmesi mümkün olsaydı, gelecekte üreme için kullanılabilecek kar elde edebileceği şeklinde görüyorum, dedi belediye başkanı.

Sahiplerin kendileri, MF DNES’in soruşturmasına yanıt vermedi.

İngiliz safkan yetiştiriciliğinin hayranları, Tarım Bakanı Mark Vborn ile görüşme çağrısında bulundu.

Artık arazi dolgusunun değişmeden kalmasını sağlamak için şehirle uğraşmak zorundasınız. Bu nedenle hücrenin kültürel-tarihsel ama aynı zamanda sportif ve üreme işlevi de vardı. yardım etmeye hazırım Halkın Tarım Bakanı, kentin bir kültür anıtı ilan edilmesi sürecinin nasıl tamamlanacağını Kültür Bakanı Baxa ile görüşeceğim dedi.

Bir kültürel anıtın statüsü, insanların anıtın kararmış arazisine inşaat yapmasını engelleyebilir, ancak Jokey Kulübü’nün eski başkanı Ji Charvt’ın işaret ettiği gibi, o zaman plastik şişeyi alıp Napajedl’i satın alacak birini bulacaksınız. Napajedle’de bir at satın alıyordu ama burada kısrağının eğilmesine izin vermedi.

Napajedel’e giden yolun pat olduğuna çok iyi katılıyorum. Az önce Tarım Bakanlığı’na bu Fısıh Bayramı’nı getirdim ve karanlık bir gece. Vborn, Çek ırkının kalitesini gelecek nesiller için koruyabilmemiz için sadece horoz için değil, hepsi için önemli olduğunu söyledi.

Havzanın korunması için imza kampanyasına yaklaşık yirmi bin kişi imza attı. Nehir nehrinin korunması için mücadele eden ilk üye Ale Martnek, dilekçenin uzun süreceğini, halkın sesi ve gücünün nehirle bütünün nasıl sona ereceğini etkileyeceğini söyledi.

Kabelkov’un Trenkra’da yorgun bir yarış atı var ve onun her zaman genç bir at satın aldığı eşsiz kasabanın sonu hakkındaki konuşmasını dinlemek zorunda kaldı. Bende kötü bir şey yapma isteği uyandırdı, dedi Martnek.

Özellikle, su birikintisini bir kültür anıtı ilan etmek onun inisiyatifiydi. Şimdi kadın onu kaybetti. Anıtlar alanının tamamının değerleri karşıladığına inanıyorum, böyle önemli bir şehir yapılmamalı, milli bir kültür zenginliğidir, bundan kimsenin şüphesi olmasın, Martnek’e.

Hebn, mirası, geleneği ve Morava Nehri boyunca uzanan meraları nedeniyle eşsiz bir kasaba olarak kabul edilir. Martnek, Hbata’ların iskelet ve hareket setinin gelişimi için ideal koşullara sahip olduğunu ve eğer bir safkan yarış için yetiştirilirse, bu benzersiz yetiştirme koşulları olmadan bir İngiliz safkanını yetiştirmek imkansızdır, dedi Martnek. Cehennemin önümde olması umudu. Martnek, “Urit, üremeye devam edecek birkaç alıcı veya denek bulacaktır” dedi.