Şut oranı? Sakın bana söylemeyin bile, Kaut ikinci son mağlubiyetten sonra ağıt yaktı

Becayiş

New member
Kendime kızıyorum çünkü gerçekten çok eğlendim. Benim de vurmam gerekecek arkadaşlar. Birbirimizi görmeye gitmeliyiz, bu da biraz düşünmeyi gerektirir. Ama yarın yeni bir gün, diye duyurdu Kaut, Werk arenasının yıkıntıları arasındaki bu kurtarmanın ardından.

Luke Sedlek ve Tom Hyka'nın ilk satırında işler nasıldı?
Onlar harika hokey oyuncularıdır. Beni aramaya çalıştılar ve bana çok sorun çıkardılar. Ama daha hızlı gitmeliyim, onlara kaptıracağımı biliyorum.

İstatistikçiler çubukta altı yıldız buldu. Büyük hızın ne kadarı var, hatta zaman var mı?
Çok fazla değil, Tinic beş kredi veriyor, çünkü onlar benim emrimde. Sadece Ondej Kacetl değil, aynı zamanda önündeki savunma bloğunun da mazur görülmesi gerekiyor. Tarifini bulmam lazım.

Tetetina'da 1:3 kaybettin ama sonra Tinec'i kaybettin. Bu yüzden mi işe yaramadı?
Tinec tecrübeli, tesadüfen üst üste dört kez kazanmadı. Bir süre orta harfte durdular, biz de onların içine girdik. Çarşaflar da kararlaştırıldı, sadece onları birbirine yapıştırmamız gerekiyor. Daha verimli olun ve rakiplerinizin önüne geçin.

Tinec kalecisi Ondej Kacetl, Pardubice'den Luke Sedlek'in önüne müdahale ediyor.

Tinec güvenli alana atıyor, oyunu çalman mümkün mü?
Bunun küçük bir oyun olduğunu söylemek istemiyorum ama biliyoruz ki onlar liderlik ederken bunun gibi bir şarkı oluyor. Onların peşinden gitmeli, yetişmeliyiz. Bu m tk için, biz daha iyi bir takımdık ama bu onun içindi. Yenilgide birkaç hata yapmamız gerekiyor ve kazanacağımızı biliyorum.

Nestrail'in glu'sundan sonra 4:2'de Piel kesin bir mola mı verdi?
Hukukun yetersizliğinden dolayı kaybettik. Stelin ne kadar olduğunu bile bilmiyorum.

Toplam 50:99.
Beni rahatsız bile etme. Rezervlerimizle çok çalışmalıyız. Bu bir playoff, pkn gly'de oynanmıyor. Buz koymalıyız. Kafamızı kaybetmeyelim, 0:1 kaybettik, berabere kaldık, tekrar deneyelim. Ve eve 2:2 skorla gidelim.