Sarhoş bir kadın bebeği mantardan düşürdü, çocuğu arabada bıraktı

Becayiş

New member
Strnci, bilgi merkezinin köpeğinin ortalıkta dolaşmasına izin verdi.
| Fotoğraf: Mstsk Polis Pardubice

Anne neredeyse affedecek kadar heyecanlıydı ve kamışlarla uğraşmak zorunda kaldığı için üzgündü.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri bebeği annesiyle birlikte hastaneye kaldırdı. Pardubice şehrinin web sitesinden Lucie Klementov, çocukların güvenlik için bebeği gözlemevinde tuttuklarını ve annenin çocuğun babası tarafından eve götürüldüğünü söyledi.

Vera, bodrum katında bulunan bir hipermarketin otoparkına haydutlar müdahale etti. Aile alışverişe gitti ve beş yaşındaki kızlarını arabada uyurken bıraktı.

Küçük kız uyandığında ağlamaya başladı. Çocuğu araçta kilitli bulan bir kadın, durumu hemen taraflara bildirdi. Klementov, arabaya baktığında kızın hayatının tehlikede olmadığını, sadece korktuğunu ve annesini aradığını fark etti.

Strnci, bilgi merkezi köpeğinin ailenin arabasının yanında sallanmasına izin verdi. Arabanın kilidini açtılar ve kızın yerini aldılar. Çocuk at nalı içindeydi ve doğumun ardından hemen sakinleşti.

Arabada kalmasının sebebi hep köpek gibidir. Sıcak yaz günlerinde çocukları bir an bile araçta bırakmamalıyız. Kaçarsak ne olacağını asla bilemeyiz. Ben de bir yetişkin olarak, öngörülemeyen bir durum beni yakalayabilir ve onlardan dünya çapında nefret ediyorum. Klementov, bu uyarının evcil hayvanların düşmesi için de geçerli olduğunu ekledi.