Repea, Psk’ta geçirdiği zamanın ardından Pardubice basketbol takımından istifa etti

Becayiş

New member
Pardubick, Dino Repea ve azizlerini kabul ediyor
| Fotoğraf: Milan Kiek / KVIS Pardubice

Pardubit’in üçüncü çeyrekte 80 sayı farkla öne geçtiği Psk karşılaşmasındaki başarısızlık, ligde son beş maçındaki dördüncü yenilgisi oldu. Beksa sezona üç galibiyetle başladı ancak Avrupa Şampiyonası elemelerindeki iki başarısızlığın ardından ancak bu galibiyetle toparlandı ve o zamandan bu yana sadece Cumartesi günü Köln’ü yenebildiler. Kazanç ve mağlubiyetlerin dengeli dengesiyle Dr. Pardubice NBL’de.

Pardubice kulübü yönetiminin zor durumlarda bile bana tam destek verdiğini biliyorum ama sorumlu bir avcı ve antrenör olarak bu karara çok detaylı bir tartışmanın ardından ulaştım. Repea yutkunarak, Benim kişisel hedeflerim çok daha yüksek, Pardubice’nin anlık sonuçlarını göstermiyorum, dedi.

Birçok sezon geçirdiği USK Prag’da forma giyen ve yılın teknik direktörü ödülünü kazanan oyuncu, kendisinin ve takımın Çek Cumhuriyeti’nde hayatını kaybettiği 2021/22 sezonunun başından bu yana Pardubice basketbolcularını yetiştiriyor. Geçtiğimiz yıl Pardubice, onun liderliğinde NBL’de dördüncü sırada yer aldı.