Pire eldivenli bir hayalet Chrudim’deki benzin istasyonlarını, özellikle de bir kadını soyuyordu

Becayiş

New member
Suçlu, sabah saat dört buçuktan önce Skuta’nın Drustevn Caddesi’ndeki ilk mağazaya tek kelime etmeden girdi. El işaretlerinin yardımıyla ve tabancaya benzeyen keskin olmayan bir cisimle kendisine vurma tehdidi altında, görevliyi önce kağıt paraları sonra da bozuk paraları çantasına koymaya zorladı. Ter hızlı bir adımla kuruluştan ayrıldı.

Polis memuru Andrea Muzikantov, saldırganın mavi kısa kollu bir gömlek, etek ve kapüşon giydiğini, köpek burnu ve yüz yıllık siyah gömlek giydiğini ve ellerinde beyaz eldivenler olduğunu söyledi.

Cuma günü de benzer saatlerde Chrudim’in Obce Lek caddesindeki dükkana kimliği belirsiz bir kişi girdi. İçeri girdiğinde benzin istasyonu görevlisinin mağazanın dışında mutfakta olduğunu gördü, bu yüzden ilk kasaya doğru ilerledi. Bu sefer silah sadece gevşek bir şekilde kapatılmıştı.

Görevli geriye çekilince silahı ona doğrulttu ve anlaşılmaz bir şeyler mırıldandı. Muzikantov, vbr dal yazar kasalarında terin devam ettiğini belirtti.

Her iki durumda da kriminolog, suç teşkil eden soygun eylemleri gerçekleştirme şüphesiyle ceza davasını açtı ve failler sırasıyla iki yıl ve on yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Polis taktik nedenlerden dolayı çalınan parayı ifşa etmek istemiyor. Kriminolog ayrıca aynı failin, muhtemelen bir kadının, her iki vakaya da karışmış olabileceği versiyonu üzerinde çalışıyor.

Polis şu ana kadar faili yakalayamayınca halktan yardım istedi.

Muzikantov, kamera kayıtlarından şahsın kimliğini tespit edecek bilgiye sahipseniz 158’i arayın. Failin maske taktığı için kendinize vücut tipini, giyim tarzını, yürüyüş tarzını sorun dedi.