Pardubice – Slavia 0:1, büyük sıkıntı, sonunda Jurek’in penaltı kararı verildi

Becayiş

New member

maçı dakika dakika izledik

Slvist, yedinci lig maçında da gol atarak Pardubice’yi üst üste gol yemeden mağlup etti.

10. dakikaya kadar Slavia savunmasında oldukça iyiydik ama başaramadık. Son aşamada iki puana ulaştık ama hemen kaybettik. 10 dakika sonra problemden yarı yarıya çıkmak zorunda kaldık. İkinci yarıda bazı işaretler aldık ama Slavia yeterince soğukkanlıydı ve golü attık, Radoslav Kov Pardubice’nin iyi atışını değerlendirdi.

Saints teknik direktörü Jindich Trpiovskho, Avrupa Ligi grubundaki Servette Eneva’nın dördüncü su maçına ve ardından ertesi gün beşinci turda yendikleri Sparta ile derbi maçına çıktı.

Handa içki içen Kolombiyalı forvet Ortiz ve kanat oyuncusu Dank, Pardubice’nin ilk kadrosuna ilk olarak girdi. Konuk ekip kalede ikinci ayağı Mandous ve Tijani’nin ardından akıntının ucunda yakaladı.

Su ıslandığında derin bir ancia yoktu. Slavia ilk tehditini 22. dakikada attı ancak Tijani, Doudr’un ortasından sonra dışarı çıktı. Birkaç dakika sonra Budinsk kalecisi Doudr’un kalesini saha dışına attı.

27. dakikada Pardubice defans oyuncusu Surzyn vpn Provoda’da kurallara aykırı bir duruş yaptı ve Pechanec, Praany adına penaltı vuruşu verdi. Jurek sorumluluğu yeniden üstlendi. Geçen lig sezonunun en iyi yıldız oyuncusu tereddüt etmedi ve ren geyiğinin ardından ikinci tura yükseldi. Hatta ligde tüm takımlar arasında en çok beşinci penaltıyı attılar.

Golü ve son penaltımı gördüm. Yani, hacizden hemen önce, diğer tarafı gözetlemek konusunda fikrimi değiştirdim ve sonra bu benim için işe yaradı. Jurek kulüp televizyonuna ilişkisinde ona yardımcı olabileceğimi söyledi.

Vclav Jureka takım arkadaşıyla Pardubice’nin sevincini yaşıyor.

Pot Jurek filelerin arkasından yakalandı ve ev sahibi kalenin golü yer çabasını saha dışına çıkardı. Su olayının düzenlenmesi sırasında temsilci vpna’yı sınırdan yalnızca Buda Nehri’ne gönderdi.

Kukuka’nın ikinci pası neredeyse mükemmeldi, ancak Pardubice’nin kalesine net bir şut atarak tamamen serbest bir Wallem’i geçemedi. Jureka daha sonra uzaktan salondan Budinskho’ya bakmadı. Bir saatlik oyunun ardından Provod, Wallem’in ortasını kafasıyla uzattı ve Jurek kalenin önünde kafa attı.

Pardubit Mandouse 87. dakikada oyuna dahil oldu. Ancak Kamerunlu tonk Mukwelle, Çek Ligi’ndeki ilk maçına golle kutlamadı ya da Hlavatho’nun kornerinden sonra konuk kaleci kafa vuruşunu temizledi.

Kafa vuruşunu gördüm ama kaleye çarpıp çarpmadığından emin olamadım. Slavia’da her zaman bir veya iki hamle yapılır, onu yakalamak zorundasınız. Kolay değil, güçlü kalmanız ve konsantre olmanız gerekiyor. Mandous, “Sıfır ve dualite olmak üzere iki nokta keşfettik” dedi.

Oyundan gl vermediğimiz için özür dileriz. Bu nedenle kurtarma operasyonunda gergin bir sonla karşı karşıyaydık. Mesele onu ikinci golle sakinleştirip sakinleştiremeyeceğimiz, yoksa çoğu zaman olduğu gibi gergin bir şekilde işini bitirip bitiremeyeceğimiz. Sonra Mandous harika bir hamleyle bizi yendi, dedi Trpiovsk.

Vchodoe, beş golle Jablonec ve Zln ile birlikte ligin en kötü akışına sahip. Öte yandan Slavia, yediği gollerle karşılaşmanın en iyi savunmasını yaptıklarını doğruladı.