Pardubice belediye başkanı Klouek, gösterecek bir şey olduğunu fark ediyor

Becayiş

New member
Willda bir maça ustası ve ondan her gün bir şeyler öğrendiğini düşünüyorum. Ama yakalamak istiyorum, herhangi bir şans için çok mutlu olacağım. Onu sağ tarafından yakaladığımda sürtüşmem seni yeniden inşa edecek. Hazırlanmam gerektiğini fark etti Klouek.

Yirmi beş yaşında duvardan inmeye hazırdı. Geçen yıl elit ekip, değişen Frodlo’nun köpeği veya Rus dünya şampiyonu Konstantin Barulin’in köpeği tekrar kapıyı ısırmadan önce yedekten izledi, Pardubice’de iki kez başarılı olamazdı. Ve Klouek’te yakalandığında, Pardubice’in unutmayı tercih ettiği yıllardı.

Ancak Konstantin, hokey sopasıyla harika bir ısınma yaptı. Ben de ondan çok şey öğrendim. Bunda, yirmi beş ya da on olması fark etmez, k Klouek. Ama farkettim ki, dn junior değilim. Bir şeyler gösterme ve kendimi satma zamanı geldi. Karanlığa ve trene beni görebileceklerini göstermeliyim, diye ekledi.

Ekstra ligde şimdiye kadarki en yüksek kariyeri, 2020/21 sezonundaki playofflar da dahil olmak üzere 28 maç ve Will ona bu yıl daha fazla izin verirse sayılacak. Ancak Klouk için davet başka bir yerde. Dynamo’nun bu akşam Şampiyonlar Ligi’nde ve Spengler Kupası’nda oynayacağı düşünülürse, uluslararası kulüplerden birinde daha iyi performans göstermesi mümkün olacak.

Yani her gün. İnşallah bu yarışlarda da başarılı olurum. Hepsini en iyi şekilde çıkarmalıyım. Spengler ve Master League çok karanlık. Umarım uyuruz, diye şarkı söylüyor Klouek kendi kendine.

Bazı insanlar geçmişte Klouk’un en büyük zayıflığının bir hedef olduğunu bildiği kafası olduğunu tartışmıştı. Bir kez yakalandı, bir kez yakalanmadı. Bu yüzden ekstra ligde, ezici vtin düşüşünde sadece iki numara rolünü oynuyor. Pardubice kalecilerinin teknik direktörü Frantik Brzdil ile sadece yaz aylarındaki sıkı çalışma eksikliğinden bahsetmeyeceğim.

Doğru, kafamda iki küçük problemim vardı. Antrenör bile yapabilir. Brno’da hepiniz güvendesiniz, bu yüzden sizi öldüreceğim, çıldıracaksınız, eğleneceksiniz. Bunda daha iyi olmaya çalışacağım, diye söz veriyor Klouek.

Gol Pardubice Milan Klouek, Mlad Boleslav’dan geçen Adam Zboil’e müdahale ediyor.

Bunu yapması için dünyanın en önemli şehirlerinden biri ona yardımcı olacaktır. Geçen Haziran’da baba oldu.

Urit’in bir etkisi olacak. Çok gittim ve kendimi baskı altına aldım, hokeyden uzaklaşamadım. Kaçamayacağım ama eve gideceğim ve gülümsememin ne kadar küçüldüğünü göreceğim. Aniden tamamen farklı şeyler düşünüyorsun, bu saçmalık, Klouek ile karşılaştır.