Oğlunu kazığa oturtmak üzereydi. Onu mahkemede görmek istedim

Becayiş

New member
Kapağa göre, Ocak 2011’de bir öfke anında ondan bir bidon benzin alıp, arkadaşının oğlunun şilte üzerinde uyuduğu odaya gitti ve üzerine çamur döktü. Saldırıya uğradığında uyandı, yan taraftaki mutfağa koştu, burada kibrit aldı ve onlarla savaşmaya çalıştı.

Evdeki diğer bireylerin yoğun heyecanı ve tekmesi sonucu başarılı olamayan genç, evden bahçeye kaçtı. Mu onun peşinden koştu, kafasına çarpan bir taş attı, ancak yaralandı ve çitlere tırmanıp kaçmayı başardı.

Pazartesi günü onu öldürmek istedim, asla öldürmek istemedim dedi. Ona göre suçunun nedeni, ortalama bisiklet satın alan, alkol içen, diskoya giden, evde ortalığı karıştıran ve çalışmayan oğlunun ailesinin kötü yetiştirilmesiydi. Bir duygu anında, onu bu kadar uygunsuz bir şekilde öldürmeye çalışarak aptalca bir şey yaptığımı söyledi.

Artık yetişkin, annesiyle aynı şekilde sarılmış halde ondan kurtulabiliyor. Geçmişte uğraştıkları pencereleri takmalarına yardım etti ama ona çok az para ödediler. Bu yüzden bir anlık hevesle matkap çaldı ve daha sonra küçük mülk verme suçundan hüküm giydi. Sanık birbirleriyle barıştıklarını iddia etse de genç adamın ifadesine göre görüşmediler.

Bu nedenle ambalaj cinsel istismar, cinsel baskı ve reşit olmayanlara tecavüz suçunu teşkil edebilir. Geçmişte onlara seyahat ediyorlardı, hatta bazen onlarla gösteri bile yapıyorlardı. Ancak 2022’deki son olayda onu cinsel organlarından yaraladığı için suçladı.

Yuvarlanıp bu noktaya geldiğimde pantolonumda kan vardı, teyzem seks yapmak istediğimi söyledi. Bana kızdı, parmağımı olmamam gereken yere koydum, penisime sıkıştı, olayı özetledi. Ash, ona göre kız çıplaksa tişört, eşofman ve külot giyiyordu. Gerçek raporda 12 yaşındaki bir kadın tarafından baştan çıkarıldığını belirtti.

Son saldırının ilki polis karakolu tarafından tetiklendi. Dvka, kurbanın ailesinden bir arkadaşıyla kavga etti ve daha sonra ortaya çıktı ve dosyaya göre kendisinin iki kişisi olan başkaları tarafından öldürüldü.

Biri diğer günlerde de devam edecek, 25 Ağustos’a kadar ve 13 ve 14 Ağustos’a kadar doldurulur.