Kov, oyundan çıkamıyoruz, diye bağırıyor. Solilo’nun dönüşünden kaçındı

Becayiş

New member
Tko ct, ne daha iyi. Bunu aşacağız ama sonrasında gol atmamız gereken oyunlar oynamaya başlayacağız. Pardubice antrenörü Radoslav Kov, yine de baskı altında olacağımızı düşündü.

ÇEVRİMİÇİ: Plzeň – Pardubice

Pazar günü saat 15.00’ten itibaren ayrıntılı bir raporla izleyin

Öte yandan Rd, Slavi ile oynadığı değişken maçta eksik olan ısınma hareketlerinde takımında cesaret görecekti.

Her iki durumda da son derece agresif bir çorba olduğunu söylemeliyiz. Bana bir santim bile boşluk bırakma. Kov, yine de dikkatli olmamız gerektiğini söyledi. Öncelikle bundan bir şeyler öğrenmeliyiz, ne kadar karanlığın pratikte oyundan hiç düşmediğini görmeliyiz. Aynı zamanda birisinin bir anda ortadan kaybolması da mümkündür ki bu çok tehlikeli bir şeydir. Bizi en çok Büyük Kurtuluş’un ileriye taşıdığını ekledi.

Dominik Janok’un ayrılmasının ardından Sparta Krytof Dank’ın desteği pivottaki oyunun iyileştirilmesine yardımcı olacak. Yeni formayla Slavia’ya karşı 58 dakika oynadı ki bu kötü bir durumdu ama takım ona uzun süre güvenecek.

Oyun antrenmanını yenemezsiniz ama Krytof ve yeni oyuncular (Pablo Ortiz ve William Mukwelle) her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Burası herkes için yeni ama kavga ediyorlar, kal Kov.

Ve bir isimden kaçındı. Uzun süredir yaralanan Tom Solil de Trninka’nın duruşmasına katıldı.

Hazırlanmak için içiyorum. Kov, eğer sağlıklıysa, Pardubice’de bulunduğum süre boyunca bizim için en iyi transfer olacak dedi. Sen zor durumdasın ve harika görünüyorsun ama karar onu yenmiyor. Urit, çocuğunu direksiyon başında gezdirmek isteyecek, bunun yalnızca Tom için kötü olacağını ekledi.

Pilsen’e dön. Başlayacak. Ligde son kez Zln’yi 7:1 mağlup ettiler ve Avrupa Konferans Ligi’nin ilk maçında Kosovalı FC Ballkani’yi 1:0 yenerek Avrupa’da da başarısız oldular. Pardubice ise ligde 7 puanla 12. sırada yer alıyor.

Polonya tutuklamasıyla karşılaştırıldığında durumumuz tamamen kötü değil ama bu noktalara daha çok yönelmeliydik. Maalesef Kove’nin takımı Bohemians ve Slovakya’ya (her iki durumda da 0:1) karşı beş yenilgi yaşadık.