Karanlıkta sadece bir Avrupa dokunuşu mu? Pardubice’den buna izin vermek istemiyoruz

Becayiş

New member
Girişlere ek olarak bu yıl Nymburk Teyze de sahne alacak. Bu arada, çok yetenekli Çek şampiyonu doğrudan depoya konuşlandırılacak, Pardubice Beksa bir yeterlilik işaretidir.

Takım kaptanı pivot Kamil vrdlk, Vchodoech kulübünün web sitesinde FIBA Avrupa Kupası’na geri dönmenin kesinlikle pek çok pozitif şey getireceğini söyledi. Biz oyuncular, Çek liginden veya Alpe Adria Kupası’ndan alışık olmadığımız farklı bir basketbol tarzıyla yüzleşmek için doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olacağız. Birkaç yıl sonra yine diğer ulusal liglerden takımlara karşı oynama fırsatı bulacağız ve bu sadece bizim için değil tüm kulüp için harika olacak, diye devam etti.

Ona göre Beksy taraftarları da cesaretlendirilmeli.

Bunun onun için büyük bir cazibe olacağından eminim. Farklı bir oyunu, farklı bir takımı ve farklı bir basketbolu hep birlikte kendi gözleriyle görebilecekler. ast bu oyunda rekabet güzel bir sezon değişikliği olacak, karanlık olanlarla her zaman karşılaşabiliriz, onlarla daha önce hiç karşılaşmadık, diye işaret etti vrdlk.

FIBA Avrupa Kupası

Oyuncu sistemi

* ayarlanmamış karanlık için yeterlilik

* Her geceden sonra sekiz grup halinde kura çekin (evden uzakta), ilerleme her zaman en iyi ikidir

* Bu gruplarda o zamanlardan sonra (evde deplasmanda) ikinci tur, ilerleme her zaman en iyi ikidir

* tvrtfinle (evden uzakta)

* yarı final (ev sahibi deplasmanda)

* finle (evden uzakta)

Not: Takımın konuşlandırılmasına 5. turda karar verilecek.

Beksy teknik direktörü Dino Repea, yaz yarı finallerine yükselmeyi ve buna bağlı olarak FIBA Avrupa Kupası’nda oynama fırsatını uzun vadeli hedefinin gerçekleşmesi olarak görüyor.

Mali tarafı da dahil olmak üzere kolay olmayacağını anlıyorum. Öte yandan en azından bu Avrupa maçında bizim için kaliteli bir oyun oynama fırsatı olacağına işaret etti.

Kendisine göre Beksa, FIBA programında yer almadığı için önceki yıllarda takviye çekmemişti.

Umarım önümüzdeki sezon, geçen yılki gibi değil, daha iyi bir takım kurabiliriz. Şahsen ben bu Avrupa maçı için çok heyecanlıyım ve çok büyük bir motivasyonum var. Yardımcı antrenör olarak Euroleague ve Eurocup’ta çalıştım, ancak baş antrenör pozisyonunda, bu benim ilk deneyimim, diye hatırladı Hırvat koç.

Bu oyunda takipçileriyle mümkün olduğu kadar çok şey yapmak istediği açık. Peki ya ilk sırada, eğer sonunda Pardubice fırınları eleme turunu geçtiklerini varsayarsak kendilerini temel grupların arkasında bulamazlarsa? Beksa’nın FIBA Avrupa Kupası’na katılımına dair genel bir hatıramız yok, o yıllardan önce altı takımın hiçbirinde Rus Saratov, İsrailli Nes Zion ve Hollandalı Den Bosch ile karşılaştığı temel gruba giremedi. denemeler.

Repea, sıralama turlarında başarılı olacaklarını, ardından çekirdek grubu aşacaklarını ve bir sonraki aşamaya geçmeye çalışacaklarının bizim için açık olduğunu açıkladı.

Talimatları Pardubick koçu Dino Repea verdi, ardından Matj Burda geldi.

BK Kvis’in genel menajeri Martin Marek, FIBA Avrupa Kupası’nda yaklaşan başlangıcın karanlıkta tek bir dokunuş olmasına izin vermemeye kararlıydı.

İleriye doğru bir adım atmak ve vernik setini bu şekilde uzun süre vurabilmek için elimizden geleni yapacağız. Liderlerden biri, bunun sadece spor performansına değil, aynı zamanda ekonomik olanaklara da bağlı olması kesinlikle dikkat çekici.