İtfaiyeciler, işitme engellileri korumalarına yardımcı olacak yeni bir uygulamayı denedi

Becayiş

New member
Ve şimdiye kadar kartlar, avcı kartı söylentisini ortadan kaldırmada önemli bir rol oynadı. Yani, içinde basit bir sloganın göründüğü bl seit: J hasi. İçine krn lemeç koyalım. Seni dışarı çıkaracağız. Düdük çalalım.

Onları kurtar, yaralıları göster. Basit şifre artık mevcut, ancak Tich hattı uygulamasındaki iletişimin daha iyi olması gerekiyor.

Silent Line, bir tercümanla bağlantı kurabileceğiniz veya görüntülü arama yapabileceğiniz şekilde çalışan bir çevrimiçi çeviri hizmetidir. Ve tlumonk onları ad veya k lkai’de aradı. Onunla oraya gitmesi için fiziksel bir tercüman sipariş etmek mümkündür.

Ben de bu hizmeti her gün, bugün bir trafik kazası simülasyonunda figüranlığa dönüşen Matj iper’i dinlemeyen besteci Martina Hjkov’u onurlandırmak için kullanıyorum. İtfaiyeciler, ters duran arabaya binmesine yardım etti ve korsanlar daha sonra arabayı ona sürdü.

Kazayı sahnelediğimizde ve yardımcı ne olacağını bildiğinde, örneğin ona bir balyoz çarpacağını bildiğinde, bu at nalı içindeydi. Nabız oksimetresi onları gösteriyordu. İtfaiyeci Vendula Horkov, nabız sayısına ek olarak, hangi durumun beklenmeyen ve hangilerinin olmadığını gösterdiğini söyledi.

Ortak bir battaniye bir sorundur

Sorun, itfaiyecilerin kendisini yaralamaması için cam pencereyi örtmek için kullandıkları sıradan bir battaniyeydi. Merhaba avcı, köpeğin için ne aldığını dinle. Ancak figüranın duruşmasını ele aldığımızda, onunla iletişim kurmak imkansızdı. Artan bir kalp atış hızı kaydettik, dedi Horkov. Bu şekilde etkilenen bir avcı için başına ne geleceğini bilmek gerekir.

Genel olarak, bu konuda iyi hissediyorum, ilginç bir deneyim. Arabada çok yerim vardı ama ne olacağını biliyordum. Bir noktada güneş parlıyordu ve kartları alamadım. Seni dışarı çıkaracağım J. Anladığımı belirtmek için başparmaklarını yukarı ve aşağı verdim. Korkmadım bile, ipi işaret ediyordum.

İtfaiyeciler bir olay sırasında sağır bir insanla karşılaştıklarında, mümkün olduğunca el kol hareketlerini ve görsel yardımcıları kullanmalarını tavsiye ederim. Basit kelimelerle yazılabilir. Dleit, görüntüleme için doğru koşulların ayarlanmasına yardımcı olacak kişidir, ipera eklendi.

Holick’te bir minibüs ve bir kamyonun çarpıştığı trafik kazasında itfaiye ekipleri kurbanı karşılamış, sürücü sağır olmuştu. İtfaiyeci Vendula Horkov, bu müdahalelerle ilgili deneyimin çok az olduğunu, bu nedenle taktik tatbikatlar sırasında kendimizi test ettiğimizi söyledi.

İtfaiyeciler, yabancılarla nasıl iletişim kuracaklarını deneme fırsatına sahiptir. Her gün karşılaştığınız engellerden korkmayın. Herkesin kendi dili vardır. Bu yüzden bu senin tarafında bir diken, eklipera.

Bu nedenle Silent Line uygulamasını sadece kullanamazsınız, giriş tabletinde de kullanabilir ve itfaiyenin dinleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Bu elektronik cihaz, saldırı komutanına destek görevi görür. Onaylanırsa Pardubice bölgesindeki tüm giriş tabletlerinde görünecek.

Uygulamanın bir SOS acil servisi vardır, bu nedenle acil bir durum söz konusu olduğunda günün 24 saati konuşmacı ile iletişim kurma olanağına sahipsiniz.