Hokejov Pardubice her şeyi bir arada tutar. Harika hareket, tonk Radil

Becayiş

New member
Harika bir hamle, HC Dynamo web sitesindeki en uzun vc’lerden biri olan Radil. Geçen yıl içtik, bir araya geldik, depoyu kazanmayı başardı ve kahretsin, acele etmek üzereydik. Bence bununla ilgili. Mümkün olduğu kadar çok çalışırsak meyve verir, o her gün 32 yaşında bir savaşçı ve ayrıca KHL’den dönüşünü veya köyden arkadaşı Tom Zohorna’yı da hatırlıyor.

Şimdi Radil, bir çift kulüp yardımcı merkezi dışında, tam yaz eğitimindeki takım arkadaşlarıyla aynı, ancak yurtdışındaki sınır muhafızları için tipik olan asırlık geleneğe göre, bireysel olarak hazırlanıyorlar. Yedi yıldır dışarıda çalışıyor ve kendine ait bir çantası bile var.

Nerede olduğumu ve yaptığımda beni neyin inciteceğini biliyor. Fiziği en iyi şekilde tanımlayabilirim. Ben böyle çok memnunum, her yıl farklı bir mevsim olması umurumda değil ama işe yarayan bir şey için minnettarım, diyor.

Dynamo ağustos ayında buza çıkar çıkmaz, Pardubice takımıyla Dolomit Kupası’nda ve daha sonra Şampiyonlar Ligi’nde rekabet etmesini bekleyin, 2016’dan beri ilk kez yer alacak. menajer ayrıca Davos’taki popüler Spengler Kupası’nda formunu ayarlayacak.

Orası çok karanlık. Spengler’ı her zaman televizyonda izlerdim ve bir gün onu oynamanın harika olacağını düşündüm. Oraya gideceğimiz için gerçekten çok mutluyum. Davos’ta Kousy ile çok yakındım. (Tonk, Robert Kousal)orada oynadığında ve harika bir şehir, dedi Radil.