Hockey Dynamo unvanı ve halkın orada olmasını istiyor, sezonluk biletler akıp gitti

Becayiş

New member
Hokey kasabası. Böylece Pardubice yirmi yıl idam edilmeye başlandı. O zamanlar, Doğu Çek hokey kulübü ilk açık, onarılmış arenaya ve çok büyük hırslara sahipti.

Menajer Zbyk Kusho’nun etrafındaki ekip, her yıl ulusal şampiyon unvanını hedefliyordu. Sonunda, sekiz NHL maçıyla damgasını vuran 2004-2005 sezonunda başarılı oldu. Ji Dopita, Milan Hejduk, Ale Hemsk, Petr Prcha veya Jan Bulis gibi yıldızlar o yüzyılı Pardubice formasıyla geçirdi.

O zaman bile enteria arena günleri için sezonluk biletler bugün olduğu kadar sık satılmıyordu. Taraftarların rekor kıran sesi Dynamo liderliğinde. Sezonluk bilet satışlarının kayıtları 2000’den beri tutuluyor ve o zamandan beri taraftarlar hiç bu yılki kadar çok bilet almamıştı. Geçen yıl milyonların tutuklanmasından bu yana en iyi sonuçları aldık ve bu yıl düştük. HC Dynamo Pardubice basın sözcüsü Jan Mroviec, şu anda salonun kapasitesinin yaklaşık yüzde 60’ının boş olduğunu söyledi.

Arena kapasitesi 10.194 kişidir. Satılan sezonluk bilet sayısı nedeniyle, bazı taraftarlar cazip bilete ulaşmakta gözle görülür bir sorun yaşayacak.

İnsanları yerim anlaşılır bir şey. Pardubice uv, ekstra ligde birinciliği kazandıktan sonra zorlu bir sezon geçirdi. Sonunda, yedinci yarı finalde Tinca’nın son şampiyonlarına tek golle yenildiklerinde öldüler. Sadece yaz tatilinde zayıfladı, bu yüzden Luke Sedlek, Tom Hyka, Tom Zohorna, Luke Radil veya kaleci Roman Will’in tanklarının etrafındaki takım, şampiyonluğun ana favorileri olacak gibi görünüyor.

Ve bu aynı zamanda Dinamo’nun sahibi Petr Ddek’in büyük teknik direktör Vclav Varau’yu yedek kulübesine getirdiği gerçeğini de göz önünde bulundurarak. Satın alma fırsatım olduğunda karşı koyamadım, dedi Petr Ddek satın almayla ilgili.

İnsanlar iyi hokey için para ödemeye hazır

Ayrıca taraftarlar, Martin Kaut’un NHL’den dönüşü ve takımın fiilen bir arada kalmasıyla cezbedildi. Kulübün kuruluşunun 100. yılını bu şekilde kutlamayı başardık, geçen yıl Davos’ta Şampiyonlar Ligi ve Spengler Kupası oynayacağız. Buna değer ve taraftarların kulübe büyük ilgi göstermesinden çok memnunuz diyen Mroviec, sezonluk biletlerin satışının kulüp için olumlu bir etkisinin olduğunu sözlerine ekledi. Mantıken sezonda olduğu gibi yıl içinde böyle bir geliri olmayan kuruluşun nakit akışı açısından olumlu olduğunu sözlerine ekledi konuşmacı.

Beşinci sezon için sezonluk bilet fiyatları kamuoyuna açıklandığında birçok taraftarın gözle görülür şekilde gergin olduğunu konuya eklemek gerekiyor. En iyi yerler için fiyatlar yüzde 4.100 ile 11.500 kron arasında değişiyordu. Ancak deneyimler, insanların Pardubice’de hokey için ödeme yapmaya istekli olduğunu göstermiştir.

Öte yandan, Dinamo ile ilgili bilgileri dikkate almadım, bu yüzden sorunlardan kulübü sorumlu tuttum. Oldukça güzel olurdu. Menajerler, cazip maçlarda sezonluk biletlerin yokluğunda yarı boş görünmekten kaçınmanın bir yolunu bulmak zorunda kalacak.

Şimdi yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kulübe ve sezonluk bilet sahiplerine uygun bir model seçelim. Mroviec, özellikle A ve B kategorilerinde boş koltuk oluşturmadığını söyledi.

Ona göre, yokluğunda yerini boşaltabilecek ve kulüp onu tekrar satacak. sezonluk bilet sahibine de yüz emekli maaşı uygulanacaktı. Kart sahiplerinin size arkadaş demesi mümkün olacaktır. Ancak bu da öyle yapılmalıdır ki kulüp yönetimi başarılı olsun.

Bu, sahibinin arabasından birinin geçtiğini düşündüğü hoş olmayan bir duruma yol açacaktır. Bir an önce bu sistemle ilgili haberleri sizlere sunmak istiyoruz. Bu konularda senin kadar müdahaleci olmayacağımıza söz veriyorum, Slavia. Kurtarmaya gitmeyen ve yerini bırakmayan sezonluk bilet sahibi de cezalandırılacaktır. Bu yoldan gitmek istemiyoruz, diye ekledi Mroviec.

Hokey ve Dinamo maçlarına olan büyük açlığa rağmen, kulübün sahibi Petar Ddek’in bakış açısından yaklaşık 15.000 kişilik yeni bir salon inşa etme çabasının mantıklı olduğunu gösteriyor.

Muhtemelen bana nasıl fayda sağlayacağını soracağım. Projenin uzun vadeli bir getirisi var ama bu birincil hedef değil. Tarihe dönüp bakarsanız çok hayalperest bir dünya iş adamı olan Tom Baa sadece uzun bir fabrika değil, bisikletler, hastaneler, tiyatrolar inşa etmiş. Sporda özellikle iyi olduğum gerçeğini onurlandırmak istiyorum. Bu, özellikle devletin ve şehirlerin her türlü özel yatırıma ihtiyaç duyacağı ve arna’nın şehir için özel bir proje olduğu zamandır. Sahibi olduğum kulübün sorumluluğunun bir parçası olarak görüyorum. Yeni arna kaçınılmazdır. Cihelna Petr Ddek, yeni arenanın tamamlanmasına yakın, arenanın içinin yeniden inşasının beş yıl içinde birkaç yüz milyon krona mal olacağını söyledi.