Hat-trick’in yazarı Radil, “Takım arkadaşları onun daha iyi bir hokey sopasına sahip olduğunu biliyordu” dedi.

Becayiş

New member
Ama Vtkovic’lere yönelik kurtarma girişimi planlandığı gibi gitmedi, değil mi?
Çok fazla başlamadık, geçen yıl böyle bir başlangıç yapmıştık. Daha sonra yavaş yavaş konuyu kendi tarafımıza çevirdik ve bu noktada tavsiyeler aldık.

Vtkovice teyzenin zayıflattığın boynunu mu kırdı?
Yüzde yüz. Bu onları kıran bardağı taşıran son damla oldu. Sonra bunun hakkında konuştuk.

Ve Luk Radil ana rolü oynadı.
Bugün köşeye bir battaniye koyarsam oraya düşecek… (gülüyor) Bunun için çok minnettarım. Takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular, muhtemelen daha iyi bir hokey sopam olduğunu biliyorlardı ve beni buzun üzerinde arıyorlardı. Ve astarladığım şey oraya düştü.

Kurtuluştan önce böyle bir şeyin olabileceğini biliyor muydunuz?
Bugün başıma geleceğini düşünmüştüm ama olacağını bilmiyordum. Kousy ilk defa bana harika bir hediye verdi.Robert Kousal), arkadaşım David Musil beni kötü hazırladı, halbuki Kousy muhtemelen seni delen köpekti, o oyunlar, sadece içti. Üzerini kapattığınızda bunun bir gl olduğunu bilirsiniz.

O sihirli hokey sopası için endişelenmiyor musun? Onu kulübede bıraktın.
Hayır hayır. İnşallah daha iyi yerlere gelecekler.

İkinci golümüzle David Musil hücumda güzel bir iş çıkardı. onu yedin mi?
Evet, David yapabilir, harika bir oyun, köpek onu iki hokey sopasıyla gönderdi.

Pardubice’den Luk Radil glu’dan memnun.

Vtkovic’te yedi gol attın, her diziliş galip geldi. Sla Pardubice kdr’nin derinliğinde mi?
Yapma. bu satırlar beni yoracak, sonra gl uykuya dalacak.

Geçen sezon bile diziniz harika bir başlangıç yaptı. Sıkışmamak için neyi kesmelisiniz?
Neyse, sezon uzun. Ama daha çok çalışmaya çalışacağız.