Donald Trump sunucuya ‘aptal’ deyip röportajı terk etti

bencede

New member
Eski ABD Lideri Donald Trump’ın, Talk TV’de Piers Morgan’un sunduğu ‘Uncencored’ (Sansürsüz) programına konuk oldu. Röportajın yayınlanan fragmanı büyük ses getirdi. Tamamı 25 Nisan’da yayınlanacak röportajın önizlemesinde, sunucu Morgan, Trump’a yayın boyunca “dosdoğru” olacağını söylemiş oldu.

“SENDEN DAHA DÜRÜSTÜM “

Trump, “Çok dürüst bir adam olduğumu düşünüyorum. Senden epeyce daha dürüst” formunda karşılık verdi.

Kelamı 2020 başkanlık seçimlerine getiren Morgan, “Özgür ve adil bir seçim oldu, kaybettiniz.” dedi.

‘APTAL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM’

Bunun üzerine sonlanan Trump, “Bunu yalnızca bir aptal düşünür.” dedi. Morgan’ın “Aptal olduğumu mu düşünüyorsunuz?” halindeki sorusuna Amerikalı siyasetçi, “Evet, artık düşünüyorum.” cevabını verdi.

RÖPORTAJI TERK ETTİ

Morgan’ı dürüst olmamakla ve yalancılıkla suçlayan Donald Trump, röportajı sonlandırmakla ilgili isteğini lisana getirdikten daha sonra ayağa kalkıp salonu terk etti.

TEKRAR ADAY OLMAYA HAZIRLANIYOR

ABD’nin 45’inci Lideri Trump’ın, röportaj sırasında savunmacı bir izlenim verdiği görüldü.

2020 yılında Joe Biden’a kaybettiği seçimlerde hile yapıldığını öne süren Trump’ın, 2024 seçimlerinde üçüncü kere aday olmaya hazırlandığı belirtiliyor.