Cinsiyet değiştiren ABD’li asker pişman oldu: ömrümün en büyük yanlışı

bencede

New member
ABD donanmasında bakılırsavli bir asker olan ve erkekten bayana dönen Kristin Beck, bir daha doğduğu cinsiyete dönmeye hazırlanıyor. Beck, kendisinden “faydalandıklarını” söylemiş olduği trans aktivistleri eleştirerek bir daha doğduğu cinsiyete geri dönmeye karar verdiğini deklare etti.

20 YILLIK ASKERİ MESLEĞİ VAR

Daily Mail’in haberine nazaran, 2011 yılında emekli olan Beck, ABD ordusundaki en yüksek eğitimli seçkin kuvvet olan SEAL Team Six de dahil olmak üzere donanmada 20 yıl hizmet etmiş bir sicile sahipti.

Beck, yaşadığı süreci şu sözlerle anlattı:

“Son 10 yılda başıma gelen her şey ömrümü mahvetti. hayatımı mahvettim. Ben kurban değilim. Bunu kendime yaptım fakat yardım aldım. Tüm sorumluluğu alıyorum. Bu yüzden şu anda buradayım. Bunu düzeltmeye çalışıyorum.”

“NE YAPTIKLARINI BİLİYORLARDI”

Transseksüel sıhhat hizmetlerinin çocuklara ziyan verdiğini söyleyen Beck, şöyleki konuştu:

“Ben kullanıldım… Çok saftım, nitekim berbat bir durumdaydım ve kullanıldım. Propagandaya maruz kaldım. Beni aşan bilgiye sahip biroldukça insan tarafınca berbat bir biçimde kullanıldım. Ne yaptıklarını biliyorlardı.

AMERİKA’YA SESLENDİ: UYANIN

Amerika’nın tamamına yayılmış binlerce cinsiyet kliniği var. Çocuklar içeri girip ‘Ben erkek gibiyim’ yahut ‘Bu beni rahat hissettiriyor’ dediğinde bir psikolog, ‘Ah, sen transseksüelsin’ diyor. Ve sonraki gün, pedofillerde tıbbi kastrasyon için kullandıkları hormonların birebiri olan hormonları alıyorsunuz. Artık bunu 13 yaşındaki sağlıklı çocuklara veriyorlar. Bu yanlışsız görünüyor mu? Bu yüzden Amerika’ya uyanmasını söylemeye çalışıyorum”