Bohemyalılar galibiyeti aldı. Zorbaların da olduğunu biliyorum, dedi kahraman Reichl

Becayiş

New member
Bu abartılı değil mi? İlgiyle ekip arkadaşlarımıza iade ettik.
ben böyleyim Ben de geçerken doğru olmak istiyorum, ki bunu pek göremiyorsunuz. Bir yerde yanlış bir şey atıp takıma olumsuz olarak aktaracağım. Biz saldırırken yanlışlıkla balonu arabaya fırlattım. Biraz korkmuştuk ama ilk turlar böyle. Kısacası kendimi eleştiriyorum ve öyle kalacağım. Daha iyi ve daha iyi olmak istiyorum.

Lige ısınmak için fena bir başlangıç olmadı değil mi? Formayı iyi terletmiş olmalısın.
Bazı müdahaleler oldu. Ama çocuklar iyi savundular ve bana yardım ettiler. Oyuncuların bacaklarının arasından uçsalar bile şutların çoğunu gördüm. Durumu okuyabilmek benim için çok önemliydi.

Peki ya 24. dakikada Krobot, Donát ve Tischler kısa bir süre sonra size ateş ettiğinde, rakibin üçlü şutu? Temelde kale çizgisinden son şutu zaten attınız, ardından VAR da inceledi.
İlkinin tutacağı bendeydi, çünkü durduğum yere gidiyordu. İkinciye karşı açıyı biraz azaltabildim ve yine içime uçtu. Gerisini pek hatırlamıyorum.

Başlangıçta sıfır memnun etti mi?
Daha önce de söylediğim gibi, kusursuz performans sergilemek için kendime güveniyorum. Bazı pürüzlü noktalar olduğunu biliyorum. Ancak bu tür maçları yönetmek önemlidir. Rakibi yuvarlamaya devam etmeyeceğiz.. Benim açımdan da kısmen gergindi. Önemli olan kazanmak, bunun için mücadele ettik. Pardubice’de başarılı olmak zor olacak, genç, agresif bir takımları var, kombine oynuyorlar. Onlardan hoşlandım.

Geçenlerde Hradec Králové’den Bohemians’a transfer oldunuz. Bunu yapmana ne sebep oldu?
Hradec’e gelince, orayı gerçekten seviyorum ve soyunma odasındaki adamlar da öyle. Orada güzel bir iki buçuk yıl geçirdim, lige yükseldim. sevgiyle hatırlayacağım. Ama yeni insanlarla tanışmak, Prag’da hayatı denemek, yeni bir şey istemek benim doğamda var. Artık ben Bohemák’ım ve Bohemka için savaşacağım. Onunla her maçı kazanmak istiyorum.

Konferans Ligi bir rol oynadı mı? Zaten Perşembe günü Norveç Bodö’sünde oynuyorsunuz.
Bu bir bonus. Ama bana Bohemka’da işlerin nasıl yürüdüğünü, nasıl bir aile kulübü olduğunu anlatan koç Veselý ile yaptığım röportaj beni çok heyecanlandırdı. Gelir gelmez not ettim. Herkesin bana nasıl davrandığını gerçekten beğendim.

Pardubice’de mükemmel bir destek gördünüz, değil mi? Kanguru renklerindeki hayranların sayısı sizi heyecanlandırıyor mu?
Evet, ısınma sırasında zaten kaydettim. Hayranlar da Bohemka’ya gitmemin nedenlerinden biriydi, harikalar. Ama oyunun kendisinde gerçekten fark etmiyorum.