Bir gol, üç kırmızı ve bitti. Başaramadık, şaşıran Pardubice antrenörü için özür dileriz

Becayiş

New member
Karar Ladislav Szikszay yetmiş dakikadan itibaren birbiri ardına kart çekti ve Pardubice dokuz kişiyle maçı bitirdi. 0:1 kaybettiler.

Bu konuda hiçbir şekilde yorum yapmak istemiyorum. Bana öyle geliyor ki oyuncunun neyin kırmızı, neyin kırmızı olduğunu bilmediği bir duruma ulaşacağız. VAR ne zaman karar verir, ne zaman karar verir. Biz de masanın üzerindeki tablette, Pardubice'nin yardımcı antrenörü David Mikula'nın cesediyle neler olup bittiğini izliyoruz.

Geçiş sonrası yazıcıyı kullanmak zorunda kaldı çünkü listelenen iki kırmızı kart oyundaki tek kart değildi. Radoslav Kov burada asıl vuruşu yaptı, Chlumecko'nun hariç tutulmasından hoşlanmadı ve güzel tepki verdi.

Kivda'ya saygı duyduk çünkü Bankanın ne yapacağına o karar verecek. Kovy dışarı çıktı, neye karar vereceğimi bilmiyorum” dedi. Mikula, işin içinde duygular var, çünkü 10'dan 10'a gittiğinizde bunu başaramadık, diye itiraf etti.

Başka bir değişken an, ilk önce bir şans eseri tarafından dışlandı. On birinci dakika civarında Pardubice'ye faul yapıldı ve Bank hemen bundan yararlandı. Kaleci Antonn Kinsk, Matje'nin hızlı kaleye girme girişimine tepki gösterdi ancak 69. dakikada Filip Blako'nun kornerden yaptığı kafa vuruşunu yapamadı.

Banka dönemine hazır olduğumuzu düşünüyorum, ne yapmamız gerektiğini biliyorduk ve ilk maçta çok daha iyi oynadık. Sahip olduğumuz bir şey ama sadece değişmemiz gerekiyor. Sonra sağırlar on dakika oynadı ve yine puansız kaldık, Mikula üzgündü.

Pardubice'nin bahara yedi puanlık iyi girişi artık toz içinde. O günden bu yana reklamda dördüncü yenilgisini aldı ve şampiyonluk mücadelesine geri döndü.

Neredeyse tüm sezon boyunca küme düşme bölgesindeyiz. Bir adım atabildiğimizde onu kaçırmayacağız. Muhtemelen bir ertelemeye ihtiyacımız var, Tom Zlatohlvek, Krytof Dank ve Kamil Vacek'in iyileşmesi için zamanımız var. Mikula, kırmızı kartlar nedeniyle Chlumecko ve Ortz'un yanı sıra Denis Halinsk'in de ayakta olduğunu, dolayısıyla on üç gün içinde yeni bir kadro oluşturmamız gerektiğini planladı.

Vchodoei'nin Olomouc'taki Han'da saat 15.00'ten itibaren sahne alacağı 30 Mart'ta açıklanacak.